phone

درباره پردکور

فروشگاه پردکور با هدف خرید مطمئن و آسان پرده و انتخابی مرتبط بر اساس دکوراسیون و دیزاین خانه‌ی شما فعالیت خود را از سال ۹۹ در فضای آنلاین شروع کرد.

 

چه می‌کنیم؟

تیم پردکور با ارائه‌ی کلیه خدمات در زمینه‌ی فروش، نصب، شستشو و طراحی انواع پرده‌ها آماده‌ی ارائه‌ی خدمات به شما مشتریان عزیز می‌باشد. ما با جمع‌آوری کلیه‌ی مدل‌ها و جنس‌های مختلف پرده‌ها و قراردادن عکس از نمونه پارچه‌ها و نمونه‌های نصب شده، فرآیند انتخاب و خرید پرده را برای شما آسان کرده‌ایم. شما با گشت و گذار در سایت پردکور بر اساس مدل مدنظرتان، می‌توانید پرده‌ی مورد نظر خود را انتخاب کرده و با مشاهده‌ی نمونه‌های نصب شده و رنگ‌بندی مختلف آن، اقدام به خرید و سفارش‌دهی نمایید.

ارسال به چه صورت است؟

کلیه‌ی ارسال محصولات در فروشگاه پردکور، به صورت ارسال با پیک در تهران و ارسال با پست یا ترمینال باربری در کلیه‌ی شهرستان‌ها صورت می‌پذیرد که شما عزیزان می‌توانید روش مورد نظرتان را در حین خرید پرده در سایت انتخاب نمایید.

نصب به چه صورت است؟

نصب محصولات در تهران به وسیله‌ی کادر پردکور در محل مشتری انجام می‌پذیرد. همچنین برای مشتریان خارج از تهران و شهرستان‌ها نیز، نصب محصولات با معرفی نصاب معتمد پردکور و هماهنگی با ایشان در شهر مورد نظر شما صورت می‌گیرد.

پرداخت به چه صورت است؟

پرداخت و تکمیل خرید در فروشگاه پردکور به ۲ صورت خرید درون سایت و پرداخت در درگاه پرداخت سایت و یا سفارش در واتساپ یا تماس تلفنی و پرداخت کارت به کارت صورت می‌پذیرد.

ضمانت پردکور

تیم پردکور با ارئه‌ی بهترین اجناس و با کیفیت‌ترین پارچه‌ها این تضمین را به شما می‌دهد که کلیه‌ی خرابی و مشکلات طبیعی مربوط به محصولات تا ۵ سال ضمانت می‌شود و در فاکتور خرید شما این موضوع قید خواهد شد.شما می‌توانید با خیال راحت خرید خود را کامل نمایدد.